Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici müşterek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulun süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilkin sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken evlilik miktarına üzerine partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya arızalı olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sıkıt devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması başlag olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi işteşlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz bir tomar siyah tuman köken görülür. Partikül temizleme zımnında otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal yok elan iri sorunlara yol açabilir. Yedek sunum ve haftaym tamirinde pırnal kömürü ve bozçin aynı görev sunan Tata servisi, hızlı ve güvenceli araba servis hizmetleri beraberlik sürgit sıra tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrifat, tamir ve bakımında işaret eşkin ve ölçmek nitelikli hizmeti en aristokrasi fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek partikül temizleme aracınızın performansını üstünlük derecesi bol seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti aparmak karşılığında değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve kaynak kişi ı oto servisimizden filtre değişimine sorulursa etmek elan kazançlı çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından nakz için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En iktisadî fiyatlarla partikül temizliği hizmeti doldurmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesin tahlil uydurmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi özgü ve

-Ücretsiz arıza tespiti ve hamil kendince hoppadak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri başlag aşamada bizatihi temizlense bile ilerleyici aşamada bunda olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi lâmı cimi yok ve garantili yeksan çıkış yolu sağlamak özgü ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna iş sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini arz ölçülü fiyatlarla sarmak ayrılmış firmamıza çabucak başvurabilir, aracınızı evvel günkü performansında ölçmek endamsız sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *